Вудилище Flagman Extreme Carp Bolo 600 (EXCB600)
Flagman Extreme Carp Bolo 600 довгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Extreme Carp Bolo 600
Болонское удилище Flagman Extreme Carp Bolo 6 м EXCB600 | 3 225 грн. |
Телескопічні удилища Flagman Extreme Carp Bolo 6м (EXCB600) | 3 440 грн. |
Вудилище бол. тіло з кілець Flagman EXTREME CARP BOLO 6m (158783) EXCB600 | 3 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →