Ексцентрикова шліфмашина Flex ORE 150-5 Set
Фото 9 |
Flex ORE 150-5 Set |
|
Модель ORE 150-5 поставляється без кейса, а модель ORE 150-5 Set — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flex ORE 150-5 Set
Ексцентрикова шліфмашина Flex ORE 150-5 Set | 9 118 грн. |
Ексцентрикова шліфувальна машина FLEX ORE 150-5 Set | 9 561 грн. |
Ексцентрикова шліфувальна машина FLEX ORE 150-5 Set | 9 566 грн. |
Ексцентрикова шліфувальна машина FLEX ORE 150-5 Set | 9 571 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →