Матрац Flitex Comfort Aero 10 80x190 (FT20.7.011)
від 2 741 до 3 470 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:10 см |
Модифікації Flitex Comfort Aero 10 21
Характеристики
Flitex Comfort Aero 10 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Flitex Comfort Aero 10 80x190
Сортувати
Матрац Kids Comfort Aero (10 см) 80x190 (FT20.7.011) | 2 741 грн. |
Матрац Flitex Comfort Aero 80х190х10 (FT20.7.011) | 2 950 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort Aero 80*190*10 (FT20.7.011) | 2 950 грн. |
Матрац Kids Comfort Aero, 190х80х10 див., Flitex | 3 470 грн. |
Закрити
Рекомендуємо