Матрац Flitex Comfort Aero Coconut 8 80x190 (FT20.7.020)
від 2 277 до 2 846 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:8 см |
Модифікації Flitex Comfort Aero Coconut 8 21
Характеристики
Flitex Comfort Aero Coconut 8 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Flitex Comfort Aero Coconut 8 80x190
Сортувати
Матрац Kids Comfort AeroCoconut (8 см) 80x190 (FT20.7.020) | 2 277 грн. |
Матрац Flitex Comfort Aero Coconut 80х190х8 (FT20.7.020) | 2 419 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort AeroCoconut 80*190*8 (FT20.7.020) | 2 419 грн. |
Матрац Kids Comfort AeroCoconut, 190х80х8 див., Flitex | 2 846 грн. |
Закрити
Рекомендуємо