Матрац Usleep SleepRoll Luxe Kokos 80x190
Відео 1Фото 2 | від 2 759 до 3 064 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 90 кг Висота:8 см |
Модифікації Usleep SleepRoll Luxe Kokos 14
Характеристики
Usleep SleepRoll Luxe Kokos 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep SleepRoll Luxe Kokos 80x190
Топпер-футон Usleep Sleeproll Luxe kokos 80х190 | 2 759 грн. |
Топпер-футон SleepRoll Luxe Kokos (Зима/Літо) 80x190 | 2 850 грн. |
Матрац ортопедичний безпружинний USLEEP SLEEPROLL Luxe Kokos 80x190 см | 3 064 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо