Стрем'янка Intertool LT-0036 49 см
Фото 6 |
Intertool LT-0036 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0036 49 см
Усі ціни 9 →Intertool Intertool LT-0036 129076 | 1 499 грн. |
Стрем'янка Intertool 2 сходинки (LT-0036) | 1 349 грн. |
Стрем’янка 2 сходинки, висота 887 мм INTERTOOL LT-0036 | 1 499 грн. |
Стрім'янка 2 сходинки, висота 887 мм INTERTOOL LT-0036 | 1 497 грн. |
Стрім'янка 2 сходинки, висота 887 мм INTERTOOL LT-0036 | 1 299 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Intertool LT-0036
Ціни на Intertool LT-0036 |
---|---|---|---|---|
Intertool LT-0036 49 см | від 1 299 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool LT-0037 73 см | від 1 799 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool LT-0038 97 см | від 2 247 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool LT-0039 122 см | від 2 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →