Стрем'янка Stark SALW404 Home 75 см (526140101)
Stark SALW404 Home 54 см75 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark SALW404 Home 75 см
Усі ціни 9 →Стремянка алюминиевая Stark SALW 404 HOME (526140101) | 1 550 грн. |
Стремянка Stark Salw 404 (526140101) | 1 551 грн. |
Драбина Stark SALW 404 HOME (526140101) | 1 837 грн. |
Лестница Stark SALW 404 HOME (526140101) 526140101 | 1 573 грн. |
Драбина Stark SALW 404 HOME (526140101) 526140101 | 1 550 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Stark SALW404 Home
Ціни на Stark SALW404 Home |
---|---|---|---|---|
Stark SALW403 Home 54 см | від 1 250 грн. | 9 пропозицій | ||
Stark SALW404 Home 75 см | від 1 550 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →