Стрем'янка Intertool LT-1004 85 см
Intertool LT-1004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-1004 85 см
Усі ціни 11 →Стремянка Intertool LT-1004 | 1 525 грн. |
Intertool Intertool LT-1004 122219 | 1 799 грн. |
Стрем'янка Intertool LT-1004 (4 щаблі) | 1 799 грн. |
Стрем'янка з алюмінію, 4 сходинки, висота до платформи 850 мм INTERTOOL LT | 1 799 грн. |
Стрем'янка алюмінієва 4 ступені, висота до платформи 850 мм INTERTOOL LT-1 | 1 799 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →