Сабвуфер Canton ASF 75 SC
Canton ASF 75 SC
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:60 Вт
Частотний діапазон:33 – 200 Гц
Всі характеристики
Характеристики ASF 75 SC
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canton ASF 75 SC
Усі ціни 13 →Сабвуфер активний Canton ASF 75 SC Black | 18 562 грн. |
Домашній кінотеатр Canton Luidspreker Subwoofer Canton Asf 75 Sc 02700 Wit | 19 680 грн. |
Canton Asf75 Sc Sub biały | 22 360 грн. |
Canton Luidspreker Subwoofer Canton Asf 75 Sc 02700 Wit (02700) | 19 680 грн. |
Сабвуфер Canton ASF 75 SC White | 18 438 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →