Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Forest

Сковорода Forest 343250 32 см нержавіюча сталь

Фото - Сковорода Forest 343250 32 см  нержавіюча сталь
Forest 343250
Колір
Тип
глибока сковорідка
Розмір
32 см
Висота стінок
5 см
Матеріал сковороди
сталь
Матеріал ручок
метал
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
індукційне дно
багатошарове дно
допоміжна ручка
Країна походження бренду
Португалія
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forest 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forest.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Forest 343250 32 см нержавіюча сталь

Усі ціни 14 →

Сковорода FoREST серія "Resto Range" з "сендвич" дном 32х5 см (343250) 343250

+ 71 балів ITbox, Тип сковороди - традиційна, Resto Range, Форма - кругла, 32 см, Матеріал - нержавіюча сталь, Тип внутрішньо... щего покриття - без покриття, Сумісність з плитами - індукційні плити, кришка відсутня, нержавіюча сталь, 0.75 мм
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 774 грн.

FoREST 343250

Сковорідка від бренду FoREST з нержавіючої сталі — це чудовий інструмент на професійних кухнях або дома, де потрібно готува... щети їжу при високих температурах, зберігаючи натуральний смак продуктів та забезпечуючи рівномірне прожарювання. Характеристики пателень від серії Resto Range: - матеріал основи: нержавіюча сталь - матеріал ручки: нержавіюча сталь - розмір: D - 320 мм, h - 50 мм
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 724 грн.

Сковорода FoREST серія "Resto Range" з "сендвич" дном 32х5 см (343250) 343250

Тип сковороди - традиційна, Resto Range, Форма - кругла, 32 см, Матеріал - нержавіюча сталь, Тип внутрішнього покриття - без... щепокриття, Сумісність з плитами - індукційні плити, кришка відсутня, нержавіюча сталь, 0.75 мм
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

FoREST Сковорідка FoREST Resto Range 32х5 см (343250)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 799 грн.

Сковорода із «сендвіч» дном 32х5 см, серія «Resto Range» 343250

Маркетплейс: Rozetka.ua  LVIGroup З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 236 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Forest 343250 32 см нержавіюча сталь