Сковорідка Forest 342040 20 см
Forest 342040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forest 342040 20 см
Усі ціни 8 →Сковорода FoREST Resto Range с сэндвич дном 20 х 4 см (342040) 342040 | 725 грн. |
Сковорода FoREST Resto Range з сендвич дном 20 х 4 см (342040) 342040 | 725 грн. |
FoREST Сковорода FoREST Resto Range з сендвич дном 20 х 4 см (342040) 3420 | 725 грн. |
Сковорода з "сендвіч" дном FoREST 20*4 см (342040) | 854 грн. |
Сковорода FoREST з сендвіч дном і антипригарним покриттям 20х4см (342040) | 870 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Forest 342040
Ціни на Forest 342040 |
---|---|---|---|---|
Forest 342040 20 см | від 725 грн. | 8 пропозицій | ||
Forest 342450 24 см | від 909 грн. | 9 пропозицій | ||
Forest 342850 28 см | від 1 152 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →