Сковорідка Forest 342850 28 см
Forest 342850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forest 342850 28 см
Усі ціни 11 →Сковорода FoREST Resto Range з сендвич дном 28 х 5 см (342850) 342850 | 1 152 грн. |
FoREST Сковорода FoREST Resto Range з сендвич дном 28 х 5 см (342850) 3428 | 1 152 грн. |
Сковорода із сендвіч дном FoREST 28х5 см 342850 FD | 1 419 грн. |
Сковорода FoREST Resto Range із сендвіч дном 28 х 5 см (342850) | 1 670 грн. |
Сковорода з "сендвіч" дном FoREST 28*5 см (342850) | 1 379 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Forest 342850
Ціни на Forest 342850 |
---|---|---|---|---|
Forest 342040 20 см | від 725 грн. | 7 пропозицій | ||
Forest 342450 24 см | від 909 грн. | 8 пропозицій | ||
Forest 342850 28 см | від 1 152 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →