Кухонний ніж Forest 362615
Forest 362615 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forest 362615
Усі ціни 8 →Кухонный нож FoREST обвалочный 150 мм Синий (362615) 362615 | 427 грн. |
Кухонний ніж FoREST обвалювальний 150 мм Синій (362615) 362615 | 407 грн. |
FoREST Кухонний ніж FoREST обвалювальний 150 мм Синій (362615) 362615 | 407 грн. |
Ніж обвалочний 150 мм синій FoREST 362615FD | 523 грн. |
Ніж обробний 150 мм синій FoREST (362615) | 491 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Forest 362615
Ціни на Forest 362615 |
---|---|---|---|---|
Forest 362315 | від 407 грн. | 9 пропозицій | ||
Forest 362615 | від 407 грн. | 10 пропозицій | ||
Forest 362415 | від 407 грн. | 5 пропозицій | ||
Forest 362115 | від 407 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →