Кухонний ніж Forest 362315
Forest 362315 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forest 362315
Усі ціни 7 →Кухонный нож FoREST обвалочный 150 мм Желтый (362315) 362315 | 427 грн. |
Кухонний ніж FoREST обвалювальний 150 мм Жовтий (362315) 362315 | 407 грн. |
FoREST Кухонний ніж FoREST обвалювальний 150 мм Жовтий (362315) 362315 | 407 грн. |
Ніж обвалочний 150 мм жовтий FoREST 362315FD | 534 грн. |
Ніж обробний 150 мм жовтий FoREST (362315) | 491 грн. |
Ніж обробний жовтий L 150 мм FoREST FD-362315 | 489 грн. |
Кухонний ніж FoREST обвалювальний 150 мм Жовтий (362315) | 489 грн. |
Модификації Forest 362315
Ціни на Forest 362315 |
---|---|---|---|---|
Forest 362315 | від 407 грн. | 9 пропозицій | ||
Forest 362615 | від 407 грн. | 10 пропозицій | ||
Forest 362415 | від 407 грн. | 5 пропозицій | ||
Forest 362115 | від 407 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →