Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern 6.9006.112
Victorinox Swiss Modern 6.9006.112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Modern 6.9006.112
Усі ціни 6 →Нож Victorinox Swiss Modern Tomato and Sausage 11 см 6.9006.112 | 412 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swiss Modern Table 11см закругл.нос с син. ручкой | 412 грн. |
Столовый нож Victorinox Swiss Modern Table 6.9006.112 | 404 грн. |
Столовий ніж Victorinox Swiss Modern Table 6.9006.112 | 412 грн. |
Victorinox ніж столовий 11 см, синій 6.9006.112 Swiss Modern | 474 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern Table 11см Blue (6.9006.112) | 412 грн. |
Колірні модифікації:
- Swiss Modern 6.9003.11 чорний
- Swiss Modern 6.9006.112 синій
- Swiss Modern 6.9006.1141 м'ятний
Модификації Victorinox Swiss Modern 6.9006.112
Ціни на Victorinox Swiss Modern 6.9006.112 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Modern 6.9006.1141 | від 404 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9006.112 | від 404 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9003.11 | від 404 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →