Кухонний ніж Forest 364413
Forest 364413 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forest 364413
Усі ціни 7 →Кухонный нож FoREST обвалочный 130 мм Красный (364413) 364413 | 445 грн. |
Кухонний ніж FoREST обвалювальний 130 мм Червоний (364413) 364413 | 427 грн. |
FoREST Кухонний ніж FoREST обвалювальний 130 мм Червоний (364413) 364413 | 427 грн. |
Ніж обвалочний 130 мм червоний FoREST 364413FD | 560 грн. |
Ніж обробний 130 мм червоний FoREST (364413) | 513 грн. |
Кухонний ніж FoREST обвалювальний 130 мм Червоний (364413) | 512 грн. |
Ніж обвалочний FoREST червоний 13 см (364413) | 465 грн. |
Модификації Forest 364413
Ціни на Forest 364413 |
---|---|---|---|---|
Forest 364413 | від 427 грн. | 9 пропозицій | ||
Forest 364113 | від 427 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →