Кухонний ніж Forest 367320
Forest 367320 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forest 367320
Усі ціни 7 →Кухонный нож FoREST поварской полугибкий 200 мм Желтый (367320) 367320 | 568 грн. |
Кухонний ніж FoREST кухарський напівгнучкий 200 мм Жовтий (367320) 367320 | 572 грн. |
FoREST Кухонний ніж FoREST кухарський напівгнучкий 200 мм Жовтий (367320) | 572 грн. |
Ніж кухарський 200 мм жовтий FoREST 367320FD | 751 грн. |
Ніж кухарський напівгнучкий 200 мм жовтий FoREST (367320) | 688 грн. |
Ніж кухарський напівгнучкий жовтий L 200 мм FoREST FD-367320 | 687 грн. |
Кухонний ніж FoREST кухарський напівгнучкий 200 мм Жовтий (367320) | 685 грн. |
Модификації Forest 367320
Ціни на Forest 367320 |
---|---|---|---|---|
Forest 367320 | від 568 грн. | 9 пропозицій | ||
Forest 367620 | від 572 грн. | 7 пропозицій | ||
Forest 367420 | від 568 грн. | 6 пропозицій | ||
Forest 367120 | від 573 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →