Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24620/085
Tramontina Profissional Master 24620/085 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24620/085
Усі ціни 12 →Ніж Tramontina Profissional Master для м'яса 12.7 см (24620/085) | 464 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master для мяса 12.7 см (24620/085) | 464 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER white д/мяса с выступом 127мм (24620/08 | 615 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Profissional Master для м'яса з виступом 127 мм Бі | 485 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Profissional Master для м'яса з виступо | 485 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →