Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24600/185
Tramontina Profissional Master 24600/185 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24600/185
Кухонний ніж Tramontina Profissional Master з двостороннім лезом 127 мм (2 | 613 грн. |
Кухонний ніж з двостороннім лезом Tramontina Profissional Master White 246 | 870 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Profissional Master із двостороннім лезом 127 мм ( | 553 грн. |
Ніж з двостороннім лезом Tramontina Professional Master 127 мм 24600/185 | 543 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →