Мотоблок Forte 1050G-3
Відео 6 |
Forte 1050G-3
Тип двигуна:бензиновий
Ширина обробки:105 см
Глибина обробки:30 см
Потужність:7 л.с., 5150 Вт
Кількість передач:2 вперед / 1 назад
Тип запуску:ручне
FAQ з мотоблоків: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Всі характеристики
Характеристики 1050G-3
|
FAQ з мотоблоків: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte 1050G-3
Усі ціни 6 →Культиватор бензиновый Forte 1050G-3 95116 | 31 974 грн. |
Мотоблок Forte 1050G-3 синій, колеса 10" 7,0 к.с. (95116) | 22 640 грн. |
Бензиновий культиватор Forte 1050G-3 (колеса 10", синій) 95116 | 24 000 грн. |
Бензиновий мотоблок Forte 1050G-3 New (передачі 3/1) колеса 10" | 23 520 грн. |
Культиватор бензиновый Forte 1050G-3 NEW, колеса 10" 113397 | 32 387 грн. |
Бензиновий культиватор Forte 1050G-3 New (колеса 10", червоний) 113397 | 24 777 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →