Культиватор Oleo-Mac MH 155 K
Відео 15Фото 4 |
Oleo-Mac MH 155 K
Тип двигуна:бензиновий
Ширина обробки:45 см
Глибина обробки:10 см
Потужність:2.4 л.с., 1765 Вт
Кількість передач:1 вперед
Тип запуску:ручне
FAQ про мотоблоки: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Всі характеристики
Характеристики MH 155 K
|
FAQ про мотоблоки: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oleo-Mac MH 155 K
Усі ціни 10 →Мотокультиватор Oleo-Mac MH155K 68569003E5 | 12 900 грн. |
Мотокультиватор Oleo-Mac MH 155K (68569003E5) | 12 900 грн. |
Культиватор Oleo-Mac MH155K EMAK K300H (68569003E5) | 12 900 грн. |
Бензиновий мотокультиватор Oleo-Mac МН 155 К 114343 | 13 145 грн. |
Культиватор Oleo-Mac MH 155 K | 12 900 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →