Мотоблок Forte 1050GS-3 (BP90053)
Forte 1050GS-3
Тип двигуна:бензиновий
Ширина обробки:95 см
Глибина обробки:30 см
Потужність:7 л.с., 5100 Вт
Кількість передач:3 вперед / 1 назад
Тип запуску:ручне
FAQ про мотоблоки: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Всі характеристики
Характеристики 1050GS-3
|
FAQ про мотоблоки: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte 1050GS-3
Культиватор бензиновый Forte 1050GS-3 NEW, колеса 8" 113379 | 27 058 грн. |
Культиватор Forte 1050GS-3 NEW (колеса 8", 7кс (113379) | 21 370 грн. |
Мотоблок Forte 1050GS-3 (BP90053) 1050GS-3 (BP90053) | 21 615 грн. |
Бензиновий мотоблок Forte 1050GS-3 (колесо 8") (3 передачі вперед / 1 наза | 19 764 грн. |
anonim
4 травня 2023, 13:38
Масло в редуктор скільки заливати?? #
Отже пролема з даним мотоблоком в тому що невідомо який саме об'єм мастила треба заливати. Щуп на коробці то відсутній. В інструкції інформація відсутня. На різних сайтах по різному є 1.9 і до 2.6 л. Мастило типу ТАД 17 або аналог (кажуть що тад тепер дуже погане, але то вже таке).
Залив в коробку 2 літри і рівень вже бачу внизу горловини. По суті нижній вал вже в мастилі. Лити далі може почати виганяти через сапун.
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →