Дриль Forte D 601 VR (68488)
Forte D 601 VR 500 Вт600 Вт |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte D 601 VR
Дриль електричний FORTE D 601 VR ШЗП | 1 424 грн. |
Дриль безударний Forte D 601 VR 600 Вт | 1 116 грн. |
Дриль Forte D 601 VR 600 Вт | 914 грн. |
Додаткові функції і можливості дриля / шурупокрута Forte D 601 VR:
- Кліпса для кріплення інструменту на ремінь
Модификації Forte D 601 VR
Ціни на Forte D 601 VR |
---|---|---|---|---|
Forte D 501 VR | від 857 грн. | 2 пропозиції | ||
Forte D 601 VR | від 914 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →