Дриль Forte ID 850 VR (72359)
Forte ID 850 VR 750 Вт850 Вт |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte ID 850 VR
Усі ціни 7 →Дрель ударная Forte ID 850 VR (68476) | 1 089 грн. |
Дрель ударная Forte Id 850 Vr | 1 104 грн. |
Дриль ударний FORTE ID 850 VR ЗВП | 1 849 грн. |
Дриль Forte ID 850 VR (68476) | 1 280 грн. |
Дриль ударний Forte ID 850 VR (850 Вт) | 1 670 грн. |
Дриль ударний Forte ID 850 VR | 1 452 грн. |
Дриль ударний Forte ID 850 VR | 1 152 грн. |
Модификації Forte ID 850 VR
Ціни на Forte ID 850 VR |
---|---|---|---|---|
Forte ID 750 VR | від 1 168 грн. | 9 пропозицій | ||
Forte ID 850 VR | від 1 089 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →