Дриль-шурупокрут Forte CDR-12ASC (123610)
Forte CDR-12ASC |
|
У комплекті 2 акумулятори 12 В (1.5 Агод), зарядний пристрій, 6 свердлів, 6 біт, гнучкий вал та кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte CDR-12ASC
Усі ціни 15 →Аккумуляторная дрель-шуруповерт Forte CDR-12ASC (123610) | 2 205 грн. |
Дриль-шурупокрут (акум) - cdr-12asc(12в, 1,5а) (forte) | 2 277 грн. |
Дриль Forte CDR-12ASC(12V, 1,5A) (123610) | 2 282 грн. |
Forte CDR-12ASC (12В, 1,5А) (123610) 123610 | 2 123 грн. |
Шуруповерт Forte CDR-12ASC(12V, 1,5A) (123610) 123610 | 2 289 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →