Дриль Forte ID 1113-2 VR (68473)
Відео 1Фото 3 |
Forte ID 1113-2 VR 1100 Вт1200 Вт |
|
Потужна дриль двошвидкісна з підключається ударним режимом для свердління різних матеріалів різної твердості. Виробником позиціонується як доступний продукт цілком демократичною вартості, який призначений для активного побутового та помірного професійного використання. Має класичну пістолетну конструкцію з зручною додаткової наполегливої рукояттю для кращого управління інструментом.
Оснащена продуктивним колекторним електродвигуном потужністю 1100 Вт. Для передачі обертання на вихідний вал і підвищення крутного моменту використовується надійний редуктор із загартованими сталевими шестернями і легкосплавними металевим корпусом, відмінно розсіює виділяється тепло. Добротний швидкозатискний патрон дрилі-шурупокрута Forte ID 1113-2 VR дозволяє оперативно змінювати оснастку.
Висока потужність інструменту дозволяє без проблем свердлити звичайну конструкційну, леговану і нержавіючу сталь. Легко справляється з кольоровими металами та їхніми сплавами, будь-якими технічними пластмасами, деревом і композитними складами на його основі. Ударний режим забезпечує ефективне свердління твердих мінеральних матеріалів, в т. ч. бетону діаметром до 16 мм. Для вибору оптимальної швидкості обертання передбачено електронне регулювання частоти обертання ротора двигуна, причому спеціальне колесо-обмежувач може фіксувати вибраний режим для зручності тривалої роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Купити Forte ID 1113-2 VR
Усі ціни 6 →Дрель ударная Forte ID 1113-2 VR (68473) | 1 797 грн. |
Дрель ударная Forte Id 1113-2 Vr | 1 874 грн. |
Дриль ударний FORTE ID 1113-2 VR ЗВП | 2 707 грн. |
Дриль Forte ID 1113-2 VR | 1 899 грн. |
Дриль ударний Forte ID 1113-2 VR (1100 Вт) | 2 435 грн. |
Дриль ударний Forte ID 1113-2 VR 1100 Вт 68473 | 1 738 грн. |
Модификації Forte ID 1113-2 VR
Ціни на Forte ID 1113-2 VR |
---|---|---|---|---|
Forte ID 1113-2 VR | від 1 738 грн. | 6 пропозицій | ||
Forte ID 1216-2 VR | від 1 937 грн. | 8 пропозицій |