Дриль Tolsen T-500 79501A
Tolsen T-500 79501A 500 Вт710 Вт |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen T-500 79501A
Усі ціни 14 →Дриль ударний Толсен Т-500 (79501A) | 1 099 грн. |
Дрель Tolsen T-500 (79501A) | 1 156 грн. |
Дриль ударний Толсен Т-500 79501A | 994 грн. |
Дриль ударний Tolsen Т-500 (79501A) | 1 156 грн. |
Дриль ударний Tolsen Т-500 (79501A) | 1 156 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Tolsen T-500 79501A
Ціни на Tolsen T-500 79501A |
---|---|---|---|---|
Tolsen T-500 79501A | від 994 грн. | 15 пропозицій | ||
Tolsen T-710 79502A | від 1 045 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →