Дриль-шурупокрут Forte CDR-21ASC (123611)
Forte CDR-21ASC |
|
У комплекті 2 акумулятори 21 В (2 Агод), зарядний пристрій, 6 свердлів, 7 біт та кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte CDR-21ASC
Усі ціни 14 →Аккумуляторная дрель-шуруповерт Forte CDR-21ASC (123611) | 2 992 грн. |
Шуруповерт Forte Cdr 21ASC | 3 026 грн. |
Дриль-шурупокрут (акум) - cdr-21asc (21в, 2а) (forte) | 3 035 грн. |
Дрель Forte CDR-21ASC (21V, 2A) (123611) 123611 | 3 021 грн. |
Шуруповерт Forte CDR-21ASC (21V, 2A) (123611) 123611 | 3 099 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →