Культиватор Forte EPT-1400 (37593)
Відео 10Фото 9 |
Forte EPT-1400
Тип двигуна:електричний (мережа)
Ширина обробки:36 см
Глибина обробки:20 см
Потужність:1400 Вт
Кількість передач:1 вперед
FAQ про мотоблоки: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Всі характеристики
Характеристики EPT-1400
|
FAQ про мотоблоки: відповіді на часті питанняПрості та зрозумілі відповіді на популярні питання щодо експлуатації та обслуговування мотоблоків
Як вибрати мотоблокОсобливості, переваги та недоліки різних видів мотоблоків та мотокультиваторів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte EPT-1400
Культиватор электрический Forte ЕРТ-1400 37593 | 65 000 грн. |
Культиватор електричний FORTE - EPT-1400 | 8 415 грн. |
Forte Культиватор електричний FORTE ЕРТ-1400 | 7 045 грн. |
Електрокультиватор Forte ЕРТ-1400 | 5 500 грн. |
Про культиватора задумався, коли дізнався, що сусіди по дачі давно на свої сотні трактор не заганяли, а користуються культиватором. Купив Форте 1400 у будівельному супермаркеті через те, що ніде більше на той момент, такої моделі не було. Дану модель вибрав через потужність, ціни та відгуки з відеопоказами. Випробував у квітні, за 10 хвилин зробив дружині грядку під моркву. Та прокоментувала, що купив собі нову іграшку, але, в принципі, залишилася грядкою досить: земля була як пух. Так, не цілина, але й з осені не копана... Потім задумався: треба ж олію залити: купив трансмісійну олію та набір ключів-шестигранників. Відкрутити спочатку не зміг, Ключ-п'ятірка не взяв, одразу провертався, сточуючись. НЕ допомогло і постукування та спрей типу ВД-40. Як кажуть, не женись за дешевизною, це я про ключ. Потім купив міцніший ключ і... пішло. Вчасно, олії вже не було видно. Поки працює нормально, призвичаївся, слідуючи ленінській статті "Крок вперед, два кроки назад"))))... При такому підході ще один сусід погодився, що культиватор вгризається добре, і це на тлі того, що кілька років тому він один сезон попрацював у себе мото культиватором, більше не працює... Звісно земля сира "пристає", бур'яни намотуються, треба приловчитися і до шнура Ціна, завдання на обробленому раніше ґрунті виконує, чим полегшує роботу та скорочує час. І задоволення більше, ніж лопата з граблями)))) Відсутність у комплекті КЛЮЧА кришки горловини для олії. Не до кінця продумані тримачі шнура. користуюся Forte EPT-1400 менше місяця |
Поломка відбулася через неправильне використання. (Не підняли колеса) Це електролопата. Легкий у роботі для піщаних ґрунтів, теплиць. Через рік користування поламалася шестерня між черв'ячним редактором та двигуном. Місцевий сервісний центр Forte лише діагностику робить тиждень. користуюся Forte EPT-1400 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →