Стабілізатор напруги Forte HDR-2000 2 кВА (72446)
Forte HDR-2000 2 кВА
Тип:релейний
Потужність:2 кВА
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):8 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Forte HDR-2000 2 кВА
Усі ціни 12 →Стабілізатор напруги Forte HDR-2000 107933-11 | 3 774 грн. |
Стабилизатор напряжения релейный Forte HDR-2000 (72446) | 3 321 грн. |
Forte HDR-2000 (1200Bт) | 3 600 грн. |
СТАБИЛИЗАТОР релейный (1 ф) - hdr-2000 (1200Bт) (forte) | 3 512 грн. |
FORTE HDR-2000 | 3 447 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →