Обприскувач Forte OP-2.5
Forte OP-2.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte OP-2.5
Усі ціни 12 →Опрыскиватель ручной Forte ОР-2,5 (45671) | 195 грн. |
Пневматичний садовий обприскувач Forte ОР-2.5 2.5 л (45671) | 197 грн. |
Обприскувач Forte ОР-2.5 (45671) | 195 грн. |
Обприскувач ручний Forte ОР-2.5 (45671) | 199 грн. |
Обприскувач пневматичний Forte ОР 2,5 л | 233 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →