Обприскувач Forte OR-3.0 (67942)
Forte OR-3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte OR-3.0
Усі ціни 11 →Опрыскиватель ручной Forte ОР-3.0 (67942) | 207 грн. |
Обприскувач Forte ОР-3.0 (67942) | 213 грн. |
Обприскувач Forte ручний ОР-3.0 3 л (BP67942) | 194 грн. |
Обприскувач Forte ручний ОР-3.0 3 л (BP67942) | 358 грн. |
Обприскувач пневматичний Forte ОР 3 л | 237 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Forte OR-3.0
Ціни на Forte OR-3.0 |
---|---|---|---|---|
Forte OR-1.2 | від 153 грн. | 7 пропозицій | ||
Forte OR-1.5 | від 145 грн. | 12 пропозицій | ||
Forte OR-2.0 | від 159 грн. | 19 пропозицій | ||
Forte OR-3.0 | від 194 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →