Обприскувач Forte CL-12A
Відео 17Фото 12 |
Forte CL-12A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte CL-12A
Усі ціни 22 →Опрыскиватель аккумуляторный Forte CL-12A (70202) | 1 204 грн. |
Обприскувач Forte акумуляторний CL-12A 8АН/12V, 2-4 бар, 12л (70202) | 1 578 грн. |
Опрыскиватель Forte аккумуляторный CL-12A 8АН/12V, 2-4 бар, 12л (70202) 70 | 1 324 грн. |
Акумуляторний обприскувач Forte CL-12A | 1 609 грн. |
Обприскувач акумуляторний Forte CL-12A | 1 490 грн. |
ще 17 пропозицій
2 1 3 1 |
Звичайно, матеріал корпусу слабкий. Найтонша форсунка розпорошує на 2м. Штанга погань, як не затягував, а удари тиску вибивають ланку в якомусь місці і тече. Купив телескопічну штангу зі склопластику. Насос і акумулятор це диво. Добрий пластик, погана штанга, погане кріплення ременів. |
Рекомендую брати більший за об'ємом: мінімум на 16-18 л, т.к. тиск хороший, велика витрата, рідина 10-12л дуже швидко закінчується. Розпорошує дуже добре, є 5 різних насадок, регулюється тиск і витрата, регулюється довжина вудки, можна одягнути як ранець. Ремені дуже не надійні. Як ранець можна використовувати лише після доопрацювання кріплень ременів, інакше наповнений бак може обірватися та впасти. Пластик полегшений, тонкий, від найменшого удару може тріснути. щойно купив(ла) Forte CL-12A рекомендую купити обов'язково |
Якщо хоч раз буде удар по корпусу відразу розколюється як павутиння. Пластмаса жорстка і аж хрумтить. сама система (акумулятор) Якість пластмаси корпусу користуюся Forte CL-12A менше місяця |
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Показано 3 із 42 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Forte CL-12A
Ціни на Forte CL-12A |
---|---|---|---|---|
Forte CL-12A | від 1 204 грн. | 23 пропозиції | ||
Forte CL-16A | від 1 193 грн. | 52 пропозиції | ||
Forte CL-18A | від 1 360 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →