Компресор Forte W-0.5-101 100 л мережа (400 В) (86209)
Forte W-0.5-101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte W-0.5-101 100 л мережа (400 В)
Усі ціни 16 →Компрессор Forte W-0.5-101 86209 | 35 671 грн. |
Компрессор масляный Forte W-0.5-101 (86209) | 27 312 грн. |
FORTE W-0.5-101 (380В) | 26 148 грн. |
Компрессор Forte W-0.5-101(380В) | 25 906 грн. |
Компресор Forte W-0.5-101 (86209) | 40 270 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →