Свердловинний насос Aquatica 777142
Aquatica 777142 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 777142
Скважинный насос Aquatica 4SDm6/11 (777142) | 9 809 грн. |
Насос свердловинний Aquatica 1.1 кВт H 79 м Q 140 л / хв 96 мм (777142) | 8 417 грн. |
Aquatica Насос скважинный Aquatica (DONGYIN) 1.1кВт H 79(44)м Q 140(100)л/ | 8 417 грн. |
Насос відцентровий свердловинний Aquatica (DONGYIN) 1.1 кВт H 79(53) м Q 1 | 8 417 грн. |
Модификації Aquatica 777142
Ціни на Aquatica 777142 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 777141 | від 7 696 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 777142 | від 8 417 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777143 | від 9 979 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777144 | від 12 657 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 7771453 | від 21 982 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 7771473 | від 23 233 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →