Свердловинний насос Dongyin 777446
Dongyin 777446 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777446
Усі ціни 12 →Свердловинний відцентровий насос Dongyin 0.55 кВт 55 л/хв 45 м кабель 7774 | 7 200 грн. |
Насос центробежный Dongyin 0.55кВт H 77 45м кабеля (777446) | 8 100 грн. |
Dongyin Dongyin 4SEm2/11 (777446) 777446 | 8 333 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 0.55кВт H 77(66)м Q 55(30)л/хв d102мм (777446) | 8 333 грн. |
Насос Dongyin 0.55кВт H 77(63)м Q 55(30)л/хв Ø102мм (кабель 45м) (777446) | 7 200 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Dongyin 777446:
- Моделі з маркуванням 3 оснащені трифазним двигуном
Модификації Dongyin 777446
Ціни на Dongyin 777446 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777440 | від 4 983 грн. | 11 пропозицій | ||
Dongyin 777441 | від 5 304 грн. | 8 пропозицій | ||
Dongyin 777442 | від 5 619 грн. | 12 пропозицій | ||
Dongyin 777443 | від 6 692 грн. | 2 пропозиції | ||
Dongyin 777444 | від 6 146 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777445 | від 6 629 грн. | 11 пропозицій | ||
Dongyin 777446 | від 7 200 грн. | 12 пропозицій | ||
Dongyin 777447 | від 10 145 грн. | 3 пропозиції | ||
Dongyin 777448 | від 9 793 грн. | 9 пропозицій | ||
Dongyin 777449 | від 11 792 грн. | 7 пропозицій | ||
Dongyin 777453 | від 80 379 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →