Мини ИБП FoxGate UPS-1203-01-BOX 3 А вихідний струм
FoxGate UPS-1203-01-BOX 3 А вихідний струм |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації FoxGate UPS-1203-01-BOX
Ціни на FoxGate UPS-1203-01-BOX |
---|---|---|---|---|
FoxGate UPS-1203-01-BOX 3 А вихідний струм | від 996 грн. | 2 пропозиції | ||
FoxGate UPS-1205-01-BOX 5 А вихідний струм | від 1 090 грн. | 3 пропозиції | ||
FoxGate UPS-1210-01-BOX 10 А вихідний струм | від 2 200 грн. | 2 пропозиції |