Блок живлення Fractal Design Ion Gold FD-P-IA2G-850
Відео 7Фото 21 |
Fractal Design Ion Gold FD-P-IA2G-850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fractal Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fractal Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fractal Design Ion Gold FD-P-IA2G-850
Блок питания Fractal Design ION Gold 850W (FD-P-IA2G-850) FD-P-IA2G-850 | 6 677 грн. |
Блок живлення FRACTAL DESIGN ION GOLD 850W 80+ PLUS GOLD FULL MODULAR CZAR | 6 191 грн. |
FRACTAL DESIGN ION GOLD 850W 80+ PLUS GOLD FULL MODULAR CZARNY | 6 342 грн. |
Блок живлення Fractal Design Ion Gold 850W (FD-P-IA2G-850) | 6 671 грн. |
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Ion Gold
Ціни на Fractal Design Ion Gold |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Ion Gold FD-P-IA2G-550 | від 4 204 грн. | 27 пропозицій | ||
Fractal Design Ion Gold FD-P-IA2G-750 | від 5 317 грн. | 2 пропозиції | ||
Fractal Design Ion Gold FD-P-IA2G-850 | від 6 191 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →