Блок живлення Chieftec PowerPlay Platinum GPU-850FC
Фото 15 |
Chieftec PowerPlay Platinum GPU-850FC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec PowerPlay Platinum GPU-850FC
Усі ціни 42 →CHIEFTEC PowerPlay 850W (GPU-850FC) GPU-850FC | 8 145 грн. |
Блок живлення Chieftronic PowerPlay 850W (GPU-850FC) PowerPlay 850W (GPU-8 | 7 727 грн. |
Блок живлення 850W Chieftronic PowerPlay (GPU-850FC) GPU-850FC | 7 819 грн. |
Блок питания Chieftronic PowerPlay Platinum GPU-850FC | 7 407 грн. |
Блок живлення Chieftronic 850W PowerPlay (GPU-850FC) | 7 892 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Chieftec PowerPlay Platinum
Ціни на Chieftec PowerPlay Platinum |
---|---|---|---|---|
Chieftec PowerPlay Platinum GPU-850FC | від 7 321 грн. | 43 пропозиції | ||
Chieftec PowerPlay Platinum GPU-1050FC | від 7 771 грн. | 53 пропозиції | ||
Chieftec PowerPlay Platinum GPU-1200FC | від 7 954 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →