Блок живлення Fractal Design Ion+ 2 Platinum FD-P-IA2P-660
Відео 8Фото 16 |
Fractal Design Ion+ 2 Platinum FD-P-IA2P-660 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fractal Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fractal Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fractal Design Ion+ 2 Platinum FD-P-IA2P-660
Усі ціни 27 →Fractal Design Ion+ 2 Platinum 660W (FD-P-IA2P-660-EU) FD-P-IA2P-660-EU | 6 509 грн. |
Блок живлення Fractal Design Ion+ 2 Platinum 660W (FD-P-IA2P-660) | 6 509 грн. |
Блок питания Fractal Design Ion+ 2 Platinum 660W (FD-P-IA2P-660) | 6 509 грн. |
Блок живлення Fractal Design 660W Ion + 2 Platinum (FD-P-IA2P-660-EU) | 6 762 грн. |
Блок живлення Ion + 2 Platinum 660W, ATX Ion + 2 Platinum 660W FD-P-IA2P-6 | 6 509 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Ion+ 2 Platinum
Ціни на Fractal Design Ion+ 2 Platinum |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Ion+ 2 Platinum FD-P-IA2P-560 | від 5 390 грн. | 22 пропозиції | ||
Fractal Design Ion+ 2 Platinum FD-P-IA2P-660 | від 6 290 грн. | 27 пропозицій | ||
Fractal Design Ion+ 2 Platinum FD-P-IA2P-760 | від 6 990 грн. | 29 пропозицій | ||
Fractal Design Ion+ 2 Platinum FD-P-IA2P-860 | від 7 951 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →