Вбудована мікрохвильова піч Franke Mythos FMY 45 MW BK (131.0632.660)
Відео 1Фото 2 |
Franke Mythos FMY 45 MW BK нержавіюча сталь чорний |
|
Теплоізольовані дверцята. Помічник кухаря CookAssist. Таймер з відкладеним стартом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Mythos FMY 45 MW BK
Усі ціни 8 →Духовой шкаф Franke FMY 45 MW BK | 37 468 грн. |
Духовка електрична Franke Mythos FMY 45 MW BK (131.0632.660) Mythos FMY 45 | 50 561 грн. |
FRANKE MYTHOS FMY 45 MW BK 131.0632.660 | 52 480 грн. |
FRANKE MYTHOS FMY 45 MW BK 131.0632.660 | 53 792 грн. |
Franke Mythos FMY 45 MW BK 131.0632.660 | 43 473 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Franke Mythos FMY 45 MW BK
Ціни на Franke Mythos FMY 45 MW BK |
---|---|---|---|---|
Franke Mythos FMY 45 MW XS | від 33 712 грн. | 13 пропозицій | ||
Franke Mythos FMY 45 MW BK | від 37 468 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →