Варильна поверхня Franke FMY 808 I FP BK чорний (108.0613.588)
Franke FMY 808 I FP BK чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FMY 808 I FP BK чорний
Усі ціни 9 →Варочная поверхность Franke FMY 808 I FP BK | 52 880 грн. |
FRANKE FMY 808 I FP BK 108.0613.588 | 79 600 грн. |
Индукционная электрическая варочная поверхность Franke Mythos FMY 808 I FP | 59 976 грн. |
FRANKE FMY 808 I FP BK 108.0613.588 | 81 590 грн. |
Franke Mythos FMY 808 I FP BK 108.0613.588 | 61 404 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →