Душова система Frap H801 F24801
Фото 11 |
Frap H801 F24801 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H801 F24801
Усі ціни 21 →Душова система FRAP із верхнім душем та виливом із нержавіючої сталі сатин | 5 878 грн. |
Душева система Frap F24801, поворотний вилив - перемикач на лійку, 1 режим | 5 878 грн. |
Душевой гарнитур FRAP F24801-6 | 6 628 грн. |
Душевая система Frap F24801-6, поворотный излив - переключатель на лейку, | 6 259 грн. |
Душова система Frap F24801 Нержавіюча сталь | 5 878 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →