Душова система Frap H802 F24802
Фото 13 |
Frap H802 F24802 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H802 F24802
Усі ціни 21 →Душова система FRAP із верхнім душем та виливом із нержавіючої сталі сатин | 6 515 грн. |
Душева система Frap F24802, поворотний вилив - перемикач на лійку, 1 режим | 6 515 грн. |
Душевой гарнитур FRAP F24802 | 5 864 грн. |
Душевая система Frap F24802, поворотный излив - переключатель на лейку, 1 | 5 538 грн. |
Душова система Frap F24802-6 | 5 998 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →