Душова система KRONER Edelstahl Kubus-ESG082 CV029971
Фото 16 |
KRONER Edelstahl Kubus-ESG082 CV029971 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Edelstahl Kubus-ESG082 CV029971
Усі ціни 47 →Душова система прихованого монтажу Kroner KRP Edelstahl Kubus - SCH082 чор | 7 560 грн. |
Душева система прихованого монтажу Kroner KRP Edelstahl Kubus - SCH082 чор | 7 560 грн. |
Душова система прихованого монтажу KRONER KRP Edelstahl Kubus ESG082 із ве | 6 300 грн. |
Душевая система скрытого монтажа Kroner KRP Edelstahl Kubus - SCH082 19337 | 7 560 грн. |
Душова система прихованого монтажу Kroner KRP Edelstahl Kubus - ESG082 (CV | 6 300 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →