Вентилятор Frime Iris Flicker KIT
Фото 6 |
Frime Iris Flicker KIT
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1200 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Iris Flicker KIT
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frime Iris Flicker KIT
Усі ціни 14 →Набір Frime RGB-вентиляторів + Fun hub + ДУ Frime Iris Flicker KIT (IRISFL | 999 грн. |
Набор Frime RGB-вентиляторов + Fun hub + ДУ Frime Iris Flicker KIT (IRISFL | 855 грн. |
Набор Frime RGB-вентиляторов + Fun hub + ДУ Frime Iris Flicker KIT (IRISFL | 999 грн. |
Frime Iris Flicker Kit (IRISFLICKERKIT) | 990 грн. |
Frime Набір RGB-вентиляторів + Fun hub + ДУ Iris Flicker KIT (IRISFLICKERK | 999 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →