Вентилятор PCCooler FX-120 ARGB 3in1
Фото 6 |
PCCooler FX-120 ARGB 3in1
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики FX-120 ARGB 3in1
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PCCooler FX-120 ARGB 3in1
Усі ціни 14 →Корпусный вентилятор PCCOOLER FX 120 ARGB BK 3in1, черный | 999 грн. |
Вентилятор PCCooler FX 120 ARGB BK 3in1 | 924 грн. |
Вентилятор 120 mm ARGB, Hydraulic Bearing, 4Pin PWM FX 120 ARGB BK 3in1 | 999 грн. |
PCCOOLER FX 120 ARGB BK 3in1 | 890 грн. |
PcСooler FX 120 ARGB BK 3in1 | 999 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →