Вентилятор PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 White
Фото 12 |
PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 White
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики F3 T120 ARGB 3 in 1 White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PCCooler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PCCooler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 White
Усі ціни 15 →PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 White | 999 грн. |
Кулер до корпусу PcСooler F3 T120 ARGB 3 in 1 White | 1 199 грн. |
Кулер на корпус PcSooler F3 T120 ARGB 3 в 1 Белый F3 T120 ARGB 3 in 1 Whit | 991 грн. |
PcCooler Кулер до корпусу PcCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 White F3 T120 ARGB | 999 грн. |
Кулер до корпусу PcCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 White F3 T120 ARGB 3 in 1 Wh | 999 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 White
Ціни на PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 White |
---|---|---|---|---|
PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 White | від 871 грн. | 15 пропозицій | ||
PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 Black | від 828 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →