ДБЖ Vinga VPC-1200PRM3 1200 ВА
Фото 5
Vinga VPC-1200PRM3 1200 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею7 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги165 – 275 В
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Номінальна вихідна потужність720 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Розеток з резервом3 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Роз'ємів C13/C14 з резервом1 шт.
Батарея
Загальна ємність батарей7 Агод
Кількість батарей2 шт.
Час повної зарядки480 хв
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
звукова сигналізація
Запобіжникплавкий
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 40 °C
Рівень шуму45 дБ
Розміри (ВхШхГ)225x125x320 мм
Вага9.6 кг
Офіційний сайтvinga.com.ua
Дата додавання на E-Katalogлютий 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Усі ціни 12 →
Vinga VPC-1200PRM3
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 1200VA (VPC-1200PRM3) є незамінним помічником для захисту вашої комп'ютерної... щетехніки, серверних систем та інших електронних пристроїв від несподіваних збоїв електроживлення. Оснащений лінійно-інтерактивною архітектурою, цей пристрій ефективно трансформує перепади напруги, підтримуючи стабільну роботу підключеного обладнання. З потужністю 720 Вт та здатністю витримати навантаження до 1200 ВА, Vinga LED VPC-1200PRM3 є ідеальним вибором для сучасних ігрових ПК, серверних рішень та навіть майнінг ферм. Форма вихідної напруги, представлена у вигляді апроксимованої (ступінчастої) синусоїди, забезпечить надійність живлення для будь-якого обладнання. Пристрій працює з вхідною напругою у діапазоні 162-295 В, дозволяючи використовувати його в різних умовах електромережі. Вбудована акумуляторна батарея складається з двох елементів 12V / 7AH, що гарантує довготривалу автономну роботу у разі відключення електропостачання. Підключення пристроїв відбувається через три Euro-розетки (Schuko) та одну IEC розетку, що надає додаткову гнучкість у використанні. Оснащений LED дисплеєм, Vinga LED VPC-1200PRM3 відображає всю необхідну інформацію про стан енергомережі та акумулятора в режимі реального часу. Інноваційний мікропроцесор здійснює постійний моніторинг напруги, гарантуючи оптимальну продуктивність та безпеку ваших пристроїв. Серед важливих особливостей приладу варто відзначити звукові сповіщення, які інформують користувача про будь-які збої у роботі електромережі. Функція "холодний старт" дозволяє вмикати ПК автономно, навіть при вимкненій мережі. Крім того, Vinga LED VPC-1200PRM3 автоматично перезапускається після відключення і відновлення електрики, що робить його використання максимально зручним і безпечним. Якісний металевий корпус забезпечує довговічність та захист компонентів, дозволяючи зберегти працездатність у найбільш несприятливих умовах. Якщо ваша система споживає до 500 Вт, ви зможете подвоїти час автономної роботи, забезпечуючи додатковий запас часу для резервного збереження важливих даних. Обравши Vinga LED VPC-1200PRM3, ви отримаєте надійний, безпечний та функціональний пристрій, який стане гарантом стабільної роботи вашої техніки.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Поскаржитись
Источник бесперебойного питания Vinga LED 1200VA ( VPC-1200PRM3 ) (VPC-1200PRM3)
Класс товара-для видеонаблюдения, для домашних ПК, линейно-интерактивный (line interactive), 720 Вт, 1200 В*А, апроксимиров... щеанная синусоида, 220 В ± 25 %, 12V / 7AH x 2, LCD - есть, 125 x 320 x 225 мм, 9.6 кг
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 1200VA ( VPC-1200PRM3 ) (VPC-1200PRM3) VPC-1200PRM3
+ 173 балів ITbox, для відеоспостереження, для ноутбуків, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 720 Вт,... ще1200 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 162-295 В, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 2, LCD - дисплей, 125 x 320 x 225 мм, 9.6 кг
Itbox.uaЗ нами 8 років
для відеоспостереження, для ноутбуків, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 720 Вт, 1200 В*А, апроксимо... щевана (ступінчаста) синусоїда, 162-295 В, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 2, LCD - дисплей, 125 x 320 x 225 мм, 9.6 кг
Brain.com.uaЗ нами 8 років