ДБЖ Vinga VPC-1200PRM3 1200 ВА
Фото 5 |
Vinga VPC-1200PRM3 1200 ВА 1200 ВА1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga VPC-1200PRM3 1200 ВА
Усі ціни 15 →Vinga Vinga LED 1200VA (VPC-1200PRM3) | 3 602 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 1200VA ( VPC-1200PRM3 ) (VPC-12 | 3 599 грн. |
Vinga Led 1200VA (VPC-1200PRM3) (VPC-1200PRM3) | 3 600 грн. |
Vinga Led 1200VA ( VPC-1200PRM3 ) (VPC-1200PRM3) | 3 600 грн. |
Источник бесперебойного питания Vinga LED 1200VA ( VPC-1200PRM3 ) (VPC-120 | 3 599 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Vinga VPC-1200PRM3
Ціни на Vinga VPC-1200PRM3 |
---|---|---|---|---|
Vinga VPC-1200PRM3 1200 ВА | від 3 489 грн. | 15 пропозицій | ||
Vinga VPC-1500PRM3 1500 ВА | від 4 491 грн. | 17 пропозицій |