Кондиціонер Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw 26 м²
Відео 1Фото 2 |
Компактний і економічний побутової інверторний кондиціонер (спліт-система) невеликої потужності для обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 26 м². Основною особливістю цієї моделі стало використання високоефективного фреону R32 і повноцінна адаптація зовнішнього блоку до ефективної роботи на обігрів у вітчизняних кліматичних умовах. Завдяки підігріву піддону зовнішнього блоку і картера компресора, кондиціонер Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw може нагрівати пропускається повітря навіть при глибоких негативних температурах (до -22 °C).
Головним компонентом цієї спліт системи є довговічний інверторний компресор Hitachi, що забезпечує високу точність регулювання температури та енергоефективність класу А, що прямо впливає на рахунки за електроенергію. Елегантний корпус внутрішнього блоку обладнаний прихованим світлодіодним індикатором для зручного візуального контролю з боку користувача. Крім охолодження та обігріву, кондиціонер може працювати на осушення (до 0,9 л/год) і в режимі вентиляції. Система з механічного та електростатичного фільтрів якісно очищає повітря від пилу і алергенів. Кондиціонер сумісний зі смарт-модулем Neoclima WF-02, який забезпечує можливість віддаленого управління по Wi-Fi.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Купити Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw 26 м²
Neoclima Neoclima Yeti NS-09EHZIw/NU-09EHZIw | 21 495 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS/NU-09EHZIw | 14 090 грн. |
Кондиціонер Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw | 14 092 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw | 17 000 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS/NU-09EHZIw 0101010801-100429696 | 20 664 грн. |
0 0 1 4 |
ідеальне поєднання ціни та якості. Ставлю максимальну оцінку та всім раджу компактний, багато корисних функції, колір сподобався їх немає користуюся Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw кілька місяців |
Хороший, збалансований кондишн – купував на роботу: блок компактний і вписався у кут, скрізь тепло чи свіжо (як увімкнемо за погодою), приміщення в районі 65 метрів. взагалі знайомий із сервісу шепнув що працюють відмінно, до них такі дуже рідко потрапляли Гарний, збалансований не побачив користуюся Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw кілька місяців |
Відмінна машина: може гріти із запасом аж до -24, але економно працює, за день виходить близько 5 кВт економно працює немає користуюся Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw менше місяця |
Модификації Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw
Ціни на Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw |
---|---|---|---|---|
Neoclima Yeti NS/NU-09EHZIw 26 м² | від 14 090 грн. | 5 пропозицій | ||
Neoclima Yeti NS/NU-12EHZIw 35 м² | від 15 990 грн. | 4 пропозиції | ||
Neoclima Yeti NS/NU-18EHZIw 50 м² | від 23 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Neoclima Yeti NS/NU-24EHZIw 70 м² | від 27 999 грн. | 2 пропозиції |